Żadnych sensacji i spekulacji! Tylko fakty!

Free cashback z Topcashback czyli wynagradzanie za klikanie

Jeśli zdążyłeś się już przekonać o zaletach korzystania z Topcashback, to wiesz, że rocznie możesz zaoszczędzić nawet kilkaset funtów. Czy zdawałeś sobie jednak sprawę z tego, że możesz 'zarabiać' z Topcashback, nie wydając przy tym ani pensa?

Online Cashback

Wcale nie musisz robić zakupów, aby być za to wynagradzym. Kilka wolnych chwil spędzonych przed komputerem i powiększa się suma na twoim koncie. Wystarczy, że wypełnisz ankietę, weźmesz udział w badaniu czy konkursie. Możesz wypróbować za darmo produkt lub usługę i dodatkowo otrzymać za to wynagrodzenie!
Aby znaleźć darmowy cashback, po zalogowaniu, kliknij w zakładkę 'Free Cashback'.

Nie jesteś jeszcze członkiem programu? Zapisz się tutaj.
Polecaj i zarabiaj!
Jeteś zadowolony z usług Topcashback? Dlaczego nie podzielić się tą informacją ze znajomymi i dodatkowo zostać za to wynagrodzonym?
Za każdą poleconą osobę, która na swoim koncie uzbiera cashback w wysokości £10, ty otrzymasz £5!
Teraz, przez ograniczony czas tylko, możesz zarobić nawet £15,14 od osoby! Nie czekaj, aż okazja ucieknie ci sprzed nosa. Działaj!
A polecanie wcale nie jest trudne, bo Topcashback udostępnia ci szereg narzędzi, które ułatwią ci dotarcie do przyjaciół/znajomych.
Po zalogowaniu kliknij w zakładkę 'Tell-a-friend', wyświetli się formularz, z gotową woiadomością, którą możesz przesłać znajomym. Wystarczy wpisać e-mail.
Polecać możesz także za pomocą Fecebook'a czy Twitter'a.
Jeśli posiadasz własną stronę internetową lub bloga możesz także skorzystać z bardziej zaawansowanych opcji, t.j. bannery. Kliknij w zakładkę 'More sharing options', aby dowiedzieć się więcej. Do dzieła!

Nie jesteś jeszcze członkiem programu? Zapisz się tutaj.

Czytaj więcej:
Topcashback.co.uk czyli jak płacić mniej za zakupyZnalazłeś przydatną informację? Podziel się!