Żadnych sensacji i spekulacji! Tylko fakty!

Nie przepłacaj za paliwo - korzystaj z Tesco Clubcard Fuel Save!

Jeśli kupujesz w Tesco i korzystasz z karty lojalnościowej Clubcard, z pewnością wiesz już jakie przywileje posiada członek klubu. A czy wiesz, że robiąc zakupy w Tesco


(czy to w sklepie czy online), możesz otrzymać zniżkę na zakup paliwa na stacjach benzynowych Tesco?Jak działa Clubcard Fuel Save?
To bardzo proste. Za każde £50 wydane w sklepie Tesco lub na tesco.com/groceries, otrzymasz zniżkę w wysokości 2p za litr paliwa. Im więcej wydasz na codzienne zakupy, tym większą zniżkę otrzymasz. Możesz zaoszczędzić nawet 20p na litrze!

Uwaga! Nie musisz wydawać £50 za jednym razem. Mniejsze zakupy kumulują się i w chwili, gdy wydasz swoje pierwsze £50, zostanie naliczona zniżka.

Wszystkie zniżki na paliwo są naliczane w ramach miesiąca i ważne tylko w kolejnym miesiącu (tj. po zamknięciu cyklu). Dlatego ważne jest by pilnować daty ważności, a także pamiętać o tym, że zniżki naliczone jako pierwsze, zostaną wykorzystane jako pierwsze.

Jak sprawdzić wysokość zniżki?
Wysokość zniżki na paliwo możesz sprawdzić w każdej chwili logując się na swoje konto lojalnościowe My Clubcard Account i klikając na 'My Fuel Save'.
Jeśli robisz zakupy w sklepie - wysokość zniżki znajdziesz także na paragonie, jeśli online - informację otrzymasz e-mailem.Jak skorzystać ze zniżki?
1. Zrób codzienne zakupy w Tesco.
2. Pamiętaj, aby zeskanować swoją kartę Clubcard podczas robienia zakupów/ podać numer karty Clubcard w trakcie zamawiania zakupów online.
3. Zatankuj paliwo na jednej ze stacji paliw Tesco i okaż swoją kartę Clubcard w trakcie płacenia za paliwo, aby skorzystać ze zniżki.
Więcej informacji znajdziesz na: www.tesco.com/fuelsave

Nadal skomplikowane? Obejrzyj krótki instruktaż:


 
 
Uwaga! Oferta jest ważna tylko do 28 lutego 2015 roku. Korzystaj póki możesz! Nie masz jeszcze karty Tesco Clubcard? Aplikuj tutaj! Czytaj więcej: Tesco.com groceries czyli jak łatwo, szybko i bez stresu zrobić codzienne zakupy Tesco Delivery Saver - patrz jak znikają Twoje opłaty za dostawę zakupów do domu Blinkbox - rozrywka bez zobowiązań! Tesco Clubcard czyli dodatkowe korzyści z zakupów w Tesco Znalazłeś przydatną informację? Podziel się!