Żadnych sensacji i spekulacji! Tylko fakty!

Tesco Delivery Saver - patrz jak znikają Twoje opłaty za dostawę zakupów do domu

Jeśli cenisz sobie czas i wygodę, z pewnością doceniasz zalety zakupów z opcją dostawy do domu. Czy wiesz, że oprócz czasu, możesz również zaoszczędzić
pieniądze wydawane na dostawę produktów kupowanych online? Jeśli zamawiasz dostawę artykułów spożywczych przynajmniej 3 razy w miesiącu, warto zapoznać się z ofertą Tesco.com. W ciągu roku, korzystając z subskrypcji Delivery Saver, możesz zaoszczędzić nawet £252!Zalety korzystania z Delivery Saver
  • miesięczna opłata już od £3, a jeśli zdecydujesz się na subskrypcję roczną zapłacisz tylko za miesięcy!
  • wybierasz dowolny czas dostawy (w dniach, w których wybrany przez Ciebie plan obowiązuje) niezależnie od kosztu
  • płacisz raz lub, jeśli wolisz, w miesięcznych ratach
  • minimalna wartość zamówienia to tylko £25!
  • zakupy możesz robić nawet codziennie
  • otrzymujesz pierwszeństwo w rezerwacji dostawy w okresie świątecznym
  • twoja subskrypcja odnawia się automatycznie, o czym jesteś informowany, i możesz z niej zrezygnować w każdym momencie
  • darmowa dostawa, gdy kupujesz w Tesco Direct, F&F Clothing i Wine By The Case, przy zakupach na min £10 (promocja dotycząca F&F Clothing kończy się w styczniu 2015 r) 
  • ekskluzywne oferty tylko dla subskrybentów Delivery Saver!
Nowość! Delivery Saver Guarantee - oznacza, że nigdy nie przepłacisz za dostawę! Jeśli suma kosztów dostawy za Twoje zakupy w trakcie trwania subskrypcji będzie niższa niż opłata za Delivery Saver, otrzymasz zwrot różnicy w postaci eCouponu do zrealizowania w Tesco.

Na czym polega Delivery Saver?
1. Zastanów się w jakie dni robisz zakupy najczęściej. Do wyboru masz dwa rodzaje planów:
Anytime Plan - £6 za miesiąc przez 6 miesięcy lub płacisz tylko za 10 miesięcy, jeśli zdecydujesz się na subskrypcję roczną, dostawa przez 7 dni w tygodniu, gdy robisz zakupy online
Midweek Plan - £3 za miesiąc przez 6 miesięcy lub płacisz tylko za 10 miesięcy, jeśli zdecydujesz się na subskrypcję roczną, dostawa we wtorki, środy i czwartki, gdy robisz zakupy online
2. Wybierz subskrypcję
Możesz wykupić plan na 6 lub na 12 miesięcy. Większą oszczędność gwarantuje plan 12-miesięczny, ale pamiętaj - jest to długoterminowe zobowiązanie!
3. Możesz zapłacić za cały plan z góry tj. jedna płatność za 6 miesięcy lub płacić miesięcznie tj. każdego miesiąca przez 6 miesięcy z Twojego konta potrącana będzie należność.
4. Zakupy możesz robić codziennie, ale tylko raz dziennie
5. Pamiętaj, że jednorazowo musisz wydać przynajmniej £25, w przeciwnym razie zostanie nzliczona dodatkowa opłata w wysokości £4.
6. Robisz zakupy kiedy chcesz (w ramach wybranego planu), nie martwiąc się o koszt dostawy.
Pamiętaj więc, że robiąc zakupy regularnie nic nie tracisz, a im częściej kupujesz, tym więcej pieniędzy oszczędzasz na kosztach dostawy. Zapisz się i zacznij oszczędzać! 

Uwaga Uwaga! Eksluzywna oferta, tylko i wyłącznie dla czytelników 'Praca, nauka i życie w UK': zdecyduj się na subskrypcję rocznego planu do 30 września 2014 roku, a otrzymasz 50% zniżki! tj. przy zakupie subskrypcji Anytime Plan zamiast £60 zapłacisz tylko £30!
Jak to zrobić? W momencie płacenia wpisz kod: DDTPCMYK9MV, a zapłacisz połowę mniej przy zakupie rocznego planu.

Ostatnia aktualizacja: 28/09/2014

Czytaj więcej:
Tesco.com groceries czyli jak łatwo, szybko i bez stresu zrobić codzienne zakupy
Tesco Clubcard czyli dodatkowe korzyści z zakupów w TescoZnalazłeś przydatną informację? Podziel się!