Żadnych sensacji i spekulacji! Tylko fakty!

Rewelacyjna metoda trwałego zapamiętywania nowych słówek w eTutor.pl

korzyści z powtórekWypróbuj system powtórek w eTutor.pl! Zdaniem wielu użytkowników platformy eTutor.pl, jest to wspaniała metoda trwałego zapamiętywania nowych słówek: "Spróbowałam powtórek i zachwyciłam się skutecznością poznawania nowych słówek."
"eTutor.pl okazał się niezastąpionym i bardzo efektywnym narzędziem do nauki słówek."   

Jak to działa? Podczas lekcji dodaj nowe słówka do powtórek. Następnie wejdź w zakładkę Powtórki i poćwicz 15 minut. Następnego dnia wejdź znowu, a zobaczysz jak dużo pamiętasz!
Pamiętając 1000 słów możesz już swobodnie rozmawiać!
Wiedza bez powtórek szybko ulatuje z głowy, dlatego kluczem do sukcesu jest regularne utrwalanie nauczonego materiału. System nauki eTutor, dzięki zastosowaniu nowoczesnych algorytmów komputerowych, pozwala Ci powtarzać nauczone angielskie słówka nawet 10 razy efektywniej, niż tradycyjnymi metodami. Podczas przerabiania lekcji dodajesz nowe słówka do systemu powtórek. Element ten po dodaniu planowany jest od razu do powtórzenia na dany dzień.
Wykonując powtórki za każdym razem oceniasz, jak dobrze pamiętasz dane słówko. Na podstawie Twoich ocen planowane są daty kolejnych powtórek. Dzięki temu nie marnujesz czasu na słówka, które dobrze znasz, ale skupiasz się na tych, które sprawiają Ci kłopoty.
 
Czasami mniej znaczy więcej
Ilu nowych słówek dziennie mam się uczyć? Należy pamiętać, że aby nauka była efektywna, konieczne jest regularne wykonywanie powtórek. Dodawaj tyle słówek, ile jesteś w stanie powtórzyć, bowiem dodawanie zbyt wielu słówek do systemu nauki powoduje szybkie zwiększanie się liczby koniecznych do wykonywania powtórek i tym samym sprawia, że szybko możemy zrobić sobie zaległości - lepiej jest więc dodać do systemu nauki mniej słówek, ale regularnie je powtarzać.
  
 
Wypróbuj Przed decyzją o zakupie abonamentu eTutor sprawdź możliwości tego systemu nauki. Załóż bezpłatne konto, które pozwoli Ci skorzystać z testowej lekcji oraz 8 bezpłatnych list słówek. Zarejestruj się! Kliknij tutaj

Czytaj więcej: E-tutor.pl - twój prywatny nauczyciel języka angielskiego

Znalazłeś przydatną informację? Podziel się!